| 26 خرداد 1400

آیکونهای اجتماعی

DnnForge - NewsArticles

رفع تصرف 15 هزار  و 500 مترمربع از اراضی ملی در شهرستان تایباد

 رفع تصرف 15 هزار و 500 مترمربع از اراضی ملی در شهرستان تایباد

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تایباد از خلع ید و رفع تصرف 15 هزار و 500 مترمربع از اراضی ملی شهرستان تایباد به ارزش 155 میلیارد ریال خبر داد.
پنجشنبه، 16 اردیبهشت 1400 | امتیاز: Article Rating
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني اداره كل راه وشهرسازي خراسان رضوي، حامد ساجدی راد با بیان اینکه این میزان رفع تصرف طی یک عملیات رفع تصرف فوری انجام شد، گفت : متصرف اقدام به ایجاد خاکریز در این اراضی واقع در پلاک 21 فرعی از 243-241- اصلی نموده بود که سریعا نسبت به رفع تصرف از اراضی دولتی اقدام شد .
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تایباد گفت: تمامی اقدامات با پیگیری مستمر این اداره و هدایت معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی و فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی و نیز دادستانی شهرستان صورت میگیرد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تایباد همچنین به نقش مهم گزارش های مردمی در جلوگیری از تصرفات اراضی دولتی اشاره کرد و گفت : گشت حفاظت اراضی این اداره به صورت مستمر مشغول بازدید از حوزه استحفاظی بوده و با هرگونه تصرف اراضی ملی به شدت برخورد می کند .
وی در پایان اظهار داشت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و زمین خواری با شماره تلفن ثابت به شماره ۰۵۱۳۷۶۵۰۱۷۹ و سامانه تلفن گویای ۴ رقمی ۱۶۵۶ تماس بگیرند و هرگونه دخل و تصرف و یا تعرض و دخالت در اراضی ملی و دولتی را به یگان حفاظت اداره کل راه وشهرسازی خراسان رضوی اعلام کنند .
تصاویر
  • رفع تصرف 15 هزار  و 500 مترمربع از اراضی ملی در شهرستان تایباد
  • رفع تصرف 15 هزار  و 500 مترمربع از اراضی ملی در شهرستان تایباد
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها