چهارشنبه، 13 مرداد 1400

آیکونهای اجتماعی

DnnForge - NewsArticles

باز پس گيري  يك هكتار از اراضي ملي در شهرستان طرقبه شانديز
 

باز پس گيري يك هكتار از اراضي ملي در شهرستان طرقبه شانديز

سرپرست يگان حفاظت سازمان ملي زمين و مسكن خراسان رضوي از خلع ید و رفع تصرف يك هكتار از اراضی ملی شهرستان طرقبه شاندیز به ارزش40 ميليارد تومان خبرداد.
شنبه، 26 تیر 1400 | Article Rating
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، مجتبي حاتمي با بيان اينكه اين ميزان رفع تصرف طي يك عمليات رفع تصرف فوري انجام شد، گفت: متصرف در تاريكي شب اقدام به تصرف، ديواركشي و دپوي بلوكه سيماني در اين اراضي واقع در محدوده ويراني 1 و 3 نموده بود كه سريعا نسبت به تخريب ديوارچيني ها و دپوي مصالح ساختماني و رفع تصرف اقدام گرديد.
سرپرست يگان حفاظت سازمان ملي زمين و مسكن خراسان رضوي همچنین به نقش مهم گزارش های مردمی در جلوگیری از تصرفات اراضی دولتی اشاره کرد و گفت: گشت حفاظت اراضی این اداره به صورت مستمر مشغول بازدید از حوزه استحفاظی بوده و با هرگونه تصرف اراضی ملی به شدت برخورد می کند.
وی در پایان اظهار داشت: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و زمین خواری با شماره تلفن ثابت به شماره 05137650179 و سامانه تلفن گویای 4 رقمی 1656 تماس بگیرند و هرگونه دخل و تصرف و یا تعرض و دخالت در اراضی ملی و دولتی را به یگان حفاظت اداره كل راه وشهرسازي خراسان رضوي اعلام کنند.
تصاویر
  • باز پس گيري  يك هكتار از اراضي ملي در شهرستان طرقبه شانديز
  • باز پس گيري  يك هكتار از اراضي ملي در شهرستان طرقبه شانديز
  • باز پس گيري  يك هكتار از اراضي ملي در شهرستان طرقبه شانديز
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها