دات نت نیوک
31 ارديبهشت 1397

آیکونهای اجتماعی

متن خبر

جلسه كارشناسان رابط مديريت بحران و پدافند غيرعامل ادارات راه و شهرسازي استان برگزار شد

دوشنبه 23 بهمن 1396 | print
اخبار

رییس اداره مدیریت بحران و پدافند غیرعامل اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از برگزاری جلسه كارشناسان رابط مديريت بحران و پدافند غير عامل ادارات راه و شهرسازي استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی؛ غلامرضا نعیمی مجد با اعلام این خبر گفت: این جلسه توسط اداره مديريت بحران و پدافند غيرعامل اداره كل راه و شهرسازي استان و به منظور آموزش و همچنين تعامل و تبادل نظر با كارشناسان رابط مباحث بحران و پدافند غيرعامل ادارات راه و شهرسازي تابعه برگزار گرديد كه در آن مباحث مربوط به مديريت بحران و پدافند غيرعامل و همچنين شرح وظايف كارگروه هاي راه و شهرسازي، مخاطرات زلزله و حمل و نقل به سمع و نظر نمايندگان شهرستان ها رسيد.

وی افزود: هدف كلي اين نشست ارتقاي سطح اگاهي و آمادگي شهرستان ها جهت مقابله با حوادث و همچنين اهميت پدافند غيرعامل در سطوح مختلف در حوزه وظايف ذاتي ادارات شهرستان ها بود.

نعیمی تاكيد کرد: كارگروه حمل و نقل با در نظر گرفتن امكانات اجرايي اعضاي آن عملياتي بوده و كارگروه زلزله با استفاده از اعضاي هيئت علمي دانشگاه ها صرفاً كارگروهي پژوهشي و تحقيقاتي مي باشد و شهرستان ها نيز به عنوان ديده بان بايستي موارد مرتبط را به دبيرخانه كارگروه‌ ها منعكس نمايند.

جواد اسلامي محمدی مدير توسعه منابع و جانشين مديريت شوراي راهبردي مديريت بحران اداره کل راه و شهرسازی استان نیز در اين جلسه گفت: با توجه به آتش سوزي ها و زلزله هاي چند سال اخير و تهديدات تروريستي، مسائل پدافند غيرعامل و مديريت بحران از اهميت بالایي برخوردار است و شهرستان ها باید آمادگي مقابله با اينگونه حوادث را با حساسیت بیشتری دنبال کنند.

لیست تگ ها
جلسه پدافند غیرعامل شهرستان ها
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
طراحی سایت