دات نت نیوک
31 ارديبهشت 1397

آیکونهای اجتماعی

متن خبر

راه اندازی پرتال جديد راه و شهرسازي خراسان رضوي با رويكرد مخاطب محوری

شنبه 21 بهمن 1396 | print
اخبار

رييس اداره روابط عمومي اداره كل را ه و شهرسازي خراسان رضوي از راه اندازي پرتال جديد اداره کل راه و شهرسازي خراسان رضوي با رويكرد مخاطب محوري و دسترسي آسان به كليه خدمات اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي همزمان با دهه مبارك فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، محمدرضا مرتضوي با اعلام اين خبر گفت: هم میهنان ارجمند با مراجعه به پرتال جديد اين اداره كل به آدرس http://razavi.mrud.ir  علاوه بر اطلاع از آخرین اخبار اين اداره كل، می توانند به آسانی به کلیه خدمات وزارت راه و شهرسازی در حوزه های مختلف دسترسی داشته و انتقادات خود را نیز ثبت نمایند.  

وي افزود: با توجه به تاکید وزیر راه و شهرسازی بر حق دسترسی آزاد به اطلاعات و لزوم پاسداشت حقوق شهروندی، موضوع ایجاد پرتال واحد درگاه اینترنتی برای ادارات کل راه و شهرسازی استان ها در دستور کار قرار گرفته و به اجرا درآمد. 

وی افزود: متحدالشکل بودن درگاه اینترنتی تمامی زیرمجموعه های وزارت، انسجام و وحدت رویه سازمانی را به مخاطب القا نموده و در کنار آن باعث یادگیری سریع تر و سهولت استفاده مخاطب می شود. 

مرتضوي اضافه کرد: مخاطب‌ شناسی و مخاطب‌محوری در ارائه اطلاعات، روشمند کردن تولید و مدیریت محتوای وب، حفظ وحدت شکل و قالب در کل وزارت و زیرمجموعه‌ های آن از ديگر اهداف راه اندازی درگاه اینترنتی یکسان در استانها بوده است. 

رییس شورای هماهنگی روابط عمومی های راه و شهرسازی استان یادآور شد: برای رسیدن به اهداف پیش گفته دو راهبرد اساسی تغییر درگاه خبری به درگاه اطلاعاتی و مخاطب گرا و پشتیبانی جمعی بجای پشتیبانی فردی در دستور کار قرار گرفته است.   

مرتضوي خاطرنشان کرد: امکان ثبت گزارش مشکلات سفر با هواپیما، قطار و مشکلات راهها از طریق سامانه شهراه و همچنین اطلاع از مناقصه و مزایده ها، مصوبات کمیسیون ماده 5، سامانه تسهیلات بازآفرینی شهری و سایر اطلاعات و خدمات مرتبط با راه و شهرسازی استان از جمله موارد ارایه شده در درگاه اینترنتی اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوي است.   
لیست تگ ها
راه اندازی پرتال دهه فجر
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
طراحی سایت