دات نت نیوک
31 ارديبهشت 1397

آیکونهای اجتماعی

متن خبر

بهره برداری از 5 کیلومتر راه روستایی در شهرستان نیشابور

يکشنبه 15 بهمن 1396 | print
اخبار

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نیشابور از بهره برداری پروژه راه روستایی چهارباغ - طاغان به طول 5 کیلومتر همزمان با دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی؛ محمود کاوسی نیا با اعلام این خبر گفت: هم زمان با سومین روز از دهه مبارک فجر، طی مراسمی با حضور مهندس بوژمهرانی معاون برنامه ریزی ، اداری و مالی فرمانداری شهرستان نیشابور  و جمعی از مسئولین این شهرستان، محور چهارباغ - طاغان با صرف هزینه ای بالغ بر 7 میلیارد و 500 میلیون ریال رسمأ افتتاح و به بهره‎برداری رسید.

کاوسی نیا در این مراسم ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر گفت: عملیات زیرسازی و آسفالت محور روستایی چهارباغ- طاغان به طول 5 کیلومتر با مساعدت اداره راه  و شهرسازی و تلاش و پیگیری های دهیاری و شورای اسلامی روستای طاغان انجام شد.
وی با اشاره به اینکه با اجرای عملیات مذکور تعداد 41 خانوار روستای طاغان از نعمت راه آسفالته مناسب بهره مند خواهند شد، خاطر نشان کرد: انجام این پروژه منجر به کاهش تصادفات ، جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهر و تسریع در حمل به موقع محصولات کشاورزی و توسعه اقتصادی شهرستان می شود.

در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر از زحمات محمود کاوسی نیا رییس اداره راه و شهرسازی نیشابور تقدیر شد.

لیست تگ ها
راه.روستایی.افتتاح
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
طراحی سایت