دات نت نیوک
31 ارديبهشت 1397

آیکونهای اجتماعی

متن خبر

دوره آموزشی قیر و آسفالت برگزار شد

دوشنبه 25 دي 1396 | print
اخبار،پرونده ویژه
دوره آموزشی قیر و آسفالت با همکاری اداره کل راه و شهرسازی و اداره کل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان خراسان رضوی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، در این دوره آموزشی شرکت کنندگان که شامل 50 نفر از کارشناسان و روسای ادارات تابعه راه و شهرسازی خراسان رضوی بودند، با مفاهیمی چون مفاهیم پایه آسفالت، آشنایی با طرح اختلاط آسفالت، تفسیر نتایج آزمایشات قیر و آسفالت آشنا شدند.

مهندس محسن اسماعیلی طاهری مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش آزمایشگاه وزارت راه و شهرسازی و سعید صداقتی مقدم سرپرست بخش مقاومت مصالح آزمایشگاه مکانیک خاک استان اساتید این دوره آموزشی بودند.

محسن اسماعیلی طاهری مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش آزمایشگاه وزارت راه و شهرسازی در حاشیه این جلسه در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: برای اینکه بتوانیم نگاه شفافی به دوستان ارائه دهیم به صورت مصداقی یک شرایط میدانی را اجرا و نتایج را برای دوستان تشریح کردیم.

وی افزود: شرایط میدانی را فراهم کردیم تا دوستان با مولفه ها و تغییرات آشنا شوند و مستقیما این تغییرات را بر روی زمین ببینند.

سعید صداقتی مقدم سرپرست بخش مقاومت مصالح آزمایشگاه مکانیک خاک خراسان رضوی آسفالت را به عنوان یک سرمایه ملی عنوان کرد و گفت: این دوره ها باید هر چه بیشتر برگزار شود تا به انچه مد نظر ماست برسیم و نظام کنترل کیفیت را به نحو احسنت اجرا کنیم
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
طراحی سایت