پنجشنبه، 8 خرداد 1399

آیکونهای اجتماعی

متن خبر

بهره برداری از 1500 متر راه روستایی در شهرستان فیروزه

بهره برداری از 1500 متر راه روستایی در شهرستان فیروزه

تاریخ انتشار: 1398/08/25|   بازدید: 68 |  print

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان های نیشابور و فیروزه از بهره برداری پروژه راه روستایی امیرآباد همزمان با هفته وحدت در شهرستان فیروزه خبر داد.

 

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، مهندس محمود کاوسی نیا با اعلام این خبر گفت: همزمان با هفته وحدت و میلاد باسعادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع)، طی مراسمی با حضور دکتر گرمابی نماينده محترم مردم شهرستان هاي نیشابور و فیروزه در مجلس شوراي اسلامي، فرماندار شهرستان فیروزه و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان و اهالی روستای امیرآباد، پروژه احداث و آسفالت راه روستایی امیرآباد رسمأ افتتاح و به بهرهبرداری رسید .

کاوسی نیا در این مراسم ضمن تبریک میلاد پر خیر و برکت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهار داشت: عملیات احداث و آسفالت محور روستایی امیرآباد به طول 1500متر و عرض کلی 7متر (5/5 متر عرض آسفالت)، شامل 4 دستگاه آبرو می باشد که با صرف هزینه ای بالغ بر هشت میلیارد و پانصد میلیون ریال و 24 هزار مترمکعب عملیات خاکی به انجام رسید.

وی همچنین با اشاره به اینکه با اجرای عملیات مذکور تعداد 52 خانوار از روستای امیرآباد از نعمت راه آسفالته مناسب بهره مند خواهند شد، افزود: درصد برخورداری روستاهای بالای 50 خانوار شهرستان در حال حاضر 99 درصد می باشد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد