03 اسفند 1398

آیکونهای اجتماعی

متن خبر

آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان 18 و 19 مهر ماه 98 برگزار مي‌شود

آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان 18 و 19 مهر ماه 98 برگزار مي‌شود

تاریخ انتشار: 1398/07/17|   بازدید: 29 |  print

رييس اداره نظام مهندسي و مقررات ملي ساختمان و توسعه فناوري‌هاي نوين ساخت اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي از برگزاري آزمون ورود به حرفه مهندسان در روزهاي پنجشنبه و جمعه (18 و 19 مهرماه 98) به طور همزمان در سراسر كشور خبر داد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي، مهندس احسان فرشته پور با بيان اين مطلب گفت: در اجراي آئين نامه اجرائي قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان، آزمون ورود به حرفه مهندسان در مهرماه سال جاري همزمان با سراسركشور در مشهد مقدس و همچنين با عنايت به برگزاري شايسته آزمون در سنوات گذشته در شهرستان هاي سبزوار، نيشابور و تربت حيدريه با حضور 13 هزار و767   نفر در استان برگزار مي‌شود.

وي در ادامه در خصوص رشته‌هاي آزمون يادآور شد: در رشته‌هاي معماري (نظارت، طراحي و اجرا) در مجموع 4863 نفر آزمون، شهرسازي 183 نفر، عمران (نظارت، اجرا و محاسبات) در مجموع 5861 نفر آزمون، تأسيسات مكانيكي(نظارت وطراحي)در مجموع 748 نفرآزمون، تأسيسات برقي(نظارت و طراحي) 1922 نفر، نقشه برداري 160 نفر و ترافيك 30 نفر براي متقاضيان اخذ پروانه اشتغال به كار مهندسي (پايه۳) برگزار مي‌شود . 

رييس اداره نظام مهندسي و مقررات ملي ساختمان و توسعه فناوري‌هاي نوين ساخت اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي تصریح کرد: داوطلبان حتما دفترچه راهنمای آزمون را به طور کامل مطالعه نمایند و همچنین ترک جلسه آزمون قبل از گذشت مدت دو سوم مدت زمان تعیین شده برای پاسخگویی هر رشته ممنوع است .

گفتنی است این آزمون به صورت کشوری برگزار خواهد شد و 175 هزار و 787 نفر در کشور در رشته های مختلف در این دوره از آزمون شرکت کرده اند. 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد