20 آذر 1398

آیکونهای اجتماعی

متن خبر

رییس مرکز حراست وزارت راه و شهرسازی: مبارزه با فساد، پایه اصلی حکومت اسلامی است

رییس مرکز حراست وزارت راه و شهرسازی: مبارزه با فساد، پایه اصلی حکومت اسلامی است

تاریخ انتشار: 1398/05/16|   بازدید: 83 |  print

رییس مرکز حراست وزارت راه و شهرسازی گفت: مبارزه با فساد، پایه اصلی حکومت اسلامی است.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره‌کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، دکتر حسینی در دومین روز از نشست سراسری آموزشی تخصصی مدیران حراست اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی در دوره آموزشی با موضوع قانون ارتقای سلامت اداری گفت: فساد اداری حربه ای برای فروپاشی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و از همین رو مبارزه با فساد باید در راس امور همه ما و در راس آن حراست های سازمان ها باشد؛ چرا که فساد رابطه مستقیمی با امنیت اجتماعی و امنیت ملی دارد.
حسینی خواستار تسریع در اصلاح و بازبینی دلایل ناکارآمدی سازمان ها شد و اظهارداشت: تسریع در رسیدگی به علل ناکارآمدی در قسمت های مختلف و گلوگاه ها منجر به ارتقای امنیت ملی خواهد شد.
وی گفت: بدنه ی دولت ها و سازمان ها و دستگاه های زیرمجموعه آنها به اعتبار قدرت، مسوولیت و اختیاراتی که دارند؛ می توانند محل فساد باشند و لازم است حراست ها با چشمان باز تمام گلوگاه ها و نقاط فسادخیز را شناسایی و در نطفه جلوی وقوع فساد را بگیرند تا حقی از بیت المال ضایع نشود. 
مدیرکل حراست وزارت راه و شهرسازی همچنین بر لزوم نظارت حراست ها در اجرای طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن تاکید کرد و گفت: انتظار می‌رود تا مسوولین حراست ها بیش از پیش بر اجرای این طرح ملی با هدف جلوگیری از فساد نظارت داشته باشند.
گفتنی است در این نشست دو روزه که به میزبانی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی و در محل سالن همایش های بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی برگزار گردید، چهار دوره آموزشی تخصصی ویژه مدیران حراست حاضر در نشست برگزار شد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد