29 مرداد 1398

آیکونهای اجتماعی

متن خبر

در پنجمين روز از دهه مبارك فجر ؛ پروژه بهسازی و آسفالت راه روستای کماچ خور افتتاح شد

در پنجمين روز از دهه مبارك فجر ؛ پروژه بهسازی و آسفالت راه روستای کماچ خور افتتاح شد

تاریخ انتشار: 1397/11/17|   بازدید: 58 |  print

رييس اداره راه وشهرسازي شهرستان درگز از افتتاح پروژه بهسازی و آسفالت راه روستای کماچ خور همزمان با چهلمين سالگرد پيروزي باشكوه انقلاب اسلامي ايران خبر داد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي،  امين حاتمي با اعلام اين خبر گفت: به مناسبت گرامیداشت فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مراسم افتتاح پروژه بهسازی و آسفالت راه روستای کماچ خور با حضور فرماندار محترم شهرستان درگز، اعضای شورای تأمین و شورای اداری اين شهرستان برگزار گردید.

وي با اشاره به اينكه اين پروژه از آبان ماه سال جاري به بهره برداري رسيده، افزود:  طول اين محور نزدیک به 9 کیلومتر (8800 متر)است.

وي تصريح كرد: اعتبار پروژه از محل تملک دارایی ها و بخشی هم از محل ماده 180 تامین شده كه  5 کیلومتر ابتدایی مسیر در دو قرارداد در زمان خود مجموعاً به مبلغ 500 میلیون تومان با پیمانکار بسته شده و  4 کیلومتر باقیمانده در قراردادی به همراه بهسازی و آسفالت روستاهای کالو و دولتشانلو به مبلغ 2 میلیارد و 600 میلیون تومان انجام شده است.

گفتني است روستای کماج خور بر اساس اعلام مرکز آمار ایران در سال 95 دارای 64 خانوار است که با بهسازی و آسفالت راه دسترسی این روستا شاخص برخورداری روستاهای بالای 50 خانوار از راه آسفالته در شهرستان درگز  به متوسط شاخص برخورداری استان که 94 درصد است، می رسد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد