29 مرداد 1398

آیکونهای اجتماعی

متن خبر

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر؛ نمایشگاه چهل سال تلاش در اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی افتتاح شد

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر؛ نمایشگاه چهل سال تلاش در اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی افتتاح شد

تاریخ انتشار: 1397/11/13|   بازدید: 102 |  print

در دومین روز از دهه مبارک فجر و با حضور مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی نمایشگاه چهل سال تلاش در اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی افتتاح شد.

 

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، دکتر محمدرضا اخوان عبداللهیان در این مراسم در خصوص هدف از برگزاری این نمایشگاه گفت: به مناسبت ایام الله فجر انقلاب اسلامی و نیز بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، نمایشگاه چهل سال تلاش در این اداره کل به منظور ارائه گزارشی از دستاوردها و خدمات در حوزه های مختلف شامل شهرسازی، راه سازی، مسکن و بازآفرینی شهری، خدمات مهندسی، املاک و حقوقی، حفظ و حراست از اراضی ملی و ساخت ساختمان های عمومی و دولتی برگزار شده است.

وی با اشاره به خدمات صورت گرفته در طول چهل سال سپری شده از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در این سال‌ها گام های بلند و قابل توجهی در خدمت رسانی به شهرها و روستاها بویژه ارتقاء زیرساخت‌ها در  حوزه راه ها برداشته شده است.  

گفتنی است: این نمایشگاه در محل ورودی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از امروز 13 بهمن لغایت 22 بهمن ماه سال جاری همه روزه آماده بازدید عموم مردم است. همچنین نمایشگاه مجازی نیز در پرتال اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی ایجاد شده که علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس https://razavi.mrud.ir از این نمایشگاه بازدید نمایند.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد