04 تير 1398

آیکونهای اجتماعی

متن خبر

اجراي سه حكم قضايي رفع تصرف به ارزش تقريبي 32 ميليارد تومان

اجراي سه حكم قضايي رفع تصرف به ارزش تقريبي 32 ميليارد تومان

تاریخ انتشار: 1397/10/08|   بازدید: 76 |  print

فرمانده يگان حفاظت سازمان ملي زمين و مسكن استان خراسان رضوي از رفع تصرف 34 هزار و 655  متر مربع از اراضي ملي در شهرستان هاي طرقبه - شانديز و مشهد مقدس خبر داد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي: سرهنگ كيومرث ميرابي مقدم با اعلام اين خبر گفت: با اجراي 3 حكم قضايي مجزا، اين يگان موفق به رفع تصرف 34 هزار و 655 مترمربع از اراضي ملي به ارزش 31 ميليارد و 815 ميليون تومان گرديد.
وي اظهارداشت: در شهرستان شانديز، در ابتداي روستاي ابرده، متصرفين اقدام به تصرف 30 هزار مترمربع از اراضي ملي به ارزش تقريبي30 ميليارد تومان نمودند كه با اجراي  حكم قضايي اين زمين ها به بيت المال بازگشت.
وي افزود: همچنين در اجراي حكم قضايي ديگري در شهرستان طرقبه - شانديز، زميني به مساحت 4 هزار و 500 مترمربع به ارزش تقريبي يك ميليارد و 350 ميليون تومان واقع در اراضي ديزدر رفع تصرف و خلع يد گرديد.
فرمانده يگان حفاظت سازمان ملي زمين و مسكن استان خراسان رضوي با اشاره به رفع تصرف ديگر از زميني واقع در 35 متري دوم سيدي مشهد مقدس گفت: زمين مذكور به متراژ 155 مترمربع به ارزش تقريبي 465 ميليون تومان بوده كه با اجراي حكم قضايي اقدام به رفع تصرف و بازپس گيري اين زمين از شخص متصرف شده است.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد