| 22 تير 1399

آیکونهای اجتماعی

متن خبر

انتصاب مدیرکل جدید آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک خراسان رضوی

انتصاب مدیرکل جدید آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک خراسان رضوی

تاریخ انتشار: 1397/08/07|   بازدید: 678 |  print

محسن كفاشي در حکمی از سوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک کشور به عنوان مدیرکل جدید آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان خراسان رضوي معرفی شد.

 

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني اداره كل راه وشهرسازي خراسان رضوي، سيد رضا حسيني رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک كشور دراین مراسم ضمن تسليت ایام اربعين حسيني، با اشاره به فعاليت ها و خدمات آزمايشگاه فني و مكانيك خاك گفت: اين شركت همواره تلاش كرده تا با محور قراردادن خدمات منحصر به فرد خود ، با به كار گيري تكنولوژي ها و تجهيزات روز دنيا و اشراف به دانش فني روز و تربيت نيروي انساني توانمند، دايره خدمات دهي خود را به لحاظ كميت و كيفيت گسترش داده تا بهترين خدمات را ارائه نمايد.
 در ادامه همچنين محمد مقدوري معاون هماهنگي امور عمراني استانداري خراسان رضوي با بيان اينكه بيشترين خدمات در طول پنج سال گذشته در استان در مجموعه وزارت راه و شهرسازي اجرا و ارائه شده است كه اين امر نشان از اهميت بالاي جايگاه وزارت راه و شهرسازي در توسعه و عمران استان داشته و دارد.
 اظهار داشت: در مدت اين پنج سال قريب به 200 كيلومتر راه اصلي احداث شده و سرمايه گذاري هاي بسيار كلاني در شبكه حمل و نقلي استان انجام شده كه از جمله ميتوان به شروع بيش از 350 كيلومتر آزادراه اصلي در استان با مشاركت بخش خصوصي و دولت ، احداث بيش از 300 كيلومتر بزرگراه و همچنين افزايش تعداد زيادي از محورهاي جديد اشاره كرد.
وي تصريح كرد: همچنين در بخش ريلي بهره برداري از 77 كيلومتر راه آهن خواف – هرات و نهايي شدن طرح برقي كردن قطار مشهد – تهران و افزايش ناوگان مسافربري از 13 ميليون نفر به 20 ميليون نفر ، احداث قطار مشهد – گلبهار، شروع راه آهن مشهد – فريمان- تربت جام – دوغارون و همچنين آغاز عمليات اجرايي باند سوم فرودگاه شهيد هاشمي نژاد مشهد از ديگر خدمات وزارت راه و شهرسازي در استان بوده است.
در پايان از زحمات احمد نوعي قاليباف مديركل قبلي آزمايشگاه فني و مكانيك خاك خراسان رضوي تقدير و محسن كفاشي از سوي سيد رضا حسيني رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک كشور ،به عنوان مدير كل جدید آزمايشگاه فني و مكانيك خاك استان منصوب شد. 
گفتني است در اين مراسم همچنين محمدرضا اخوان عبداللهيان مديركل راه و شهرسازي خراسان رضوي، هومن گريواني مديرعامل شركت عمران شهر جديد گلبهار و جمعي از مديران و كاركنان آزمايشگاه فني و مكانيك خاك استان حضور داشتند.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد