30 ارديبهشت 1398

آیکونهای اجتماعی

متن خبر

۵۸ محله از مجموع محلات ناکارآمد شهری استان تا پایان سال هزار و ۴۰۰ بازآفرینی می شود

۵۸ محله از مجموع محلات ناکارآمد شهری استان تا پایان سال هزار و ۴۰۰ بازآفرینی می شود

تاریخ انتشار: 1397/03/22|   بازدید: 65 |  print

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: ۵۸ محله از مجموع محلات ناکارآمد شهری استان تا پایان سال هزار و ۴۰۰ بازآفرینی می شود.

 

به گزارش  روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد مقدوری در جلسه ستاد بازآفرینی استان با اشاره به اجرای این طرح با فرمان رئیس جمهور در اردیبهشت ماه در کشور، گفت: در مجموع دو هزار و 700 محله ناکارآمد در سطح کشور شناسایی شده است.

وی اظهار داشت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، تا پایان سال هزار و 400  باید هزار و 409 محله در سطح کشور باز آفرینی شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی افزود: از مجموع این محلات، 117 محله مربوط به استان خراسان رضوي است که بر اساس برنامه، 58 محله تا پایان سال هزار و 400 باز آفرینی خواهند شد.

مقدوری تأکید کرد: به منظور تأمین مالی و تسهیل در اجرای این طرح باید اعتبار مورد نیاز آن منطبق با حجم عملیات تطبیق داده شود و برنامه عملیاتی و برش شهرستانی آن تدوین گردد و مبنای عمل قرار گیرد.

وی تصریح کرد: به استناد برنامه ملي بازآفريني، دستگاه هاي عضو ستاد بازآفريني استان و شهرداري ها و بخش خصوصي بايستي نسبت به سهم هر بخش در اين محلات برنامه بازآفريني را اجرايي نمايند. 

 

لیست تگ ها
محلاتناکارآمداستان
 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد