30 ارديبهشت 1398

آیکونهای اجتماعی

متن خبر

در كارگروه تخصصي راه و شهرسازي و زيرساخت هاي مواصلاتي شوراي پدافند غيرعامل استان عنوان شد؛ لزوم توجه به جانمايي پروژه هاي شهري با هدف كاهش آسيب ها در زمان بحران

در كارگروه تخصصي راه و شهرسازي و زيرساخت هاي مواصلاتي شوراي پدافند غيرعامل استان عنوان شد؛ لزوم توجه به جانمايي پروژه هاي شهري با هدف كاهش آسيب ها در زمان بحران

تاریخ انتشار: 1397/03/07|   بازدید: 60 |  print
مديركل راه و شهرسازي خراسان رضوي و ریيس کارگروه تخصصي راه و شهرسازي و زيرساخت هاي مواصلاتي شوراي پدافند غيرعامل استان بر لزوم توجه به جانمايي پروژه هاي شهري با هدف كاهش آسيب ها در زمان بحران تاكيد كرد.

 

 

 
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي، محمدرضا اخوان عبداللهيان در اين جلسه با اشاره به حساسیت موضوع پدافند غیر عامل در خصوص جانمایی ساختمانها و پروژه های مهم خدماتی از جمله بیمارستان ها، پادگان ها و ساير مراكز مهم در سطح استان گفت: لازم است تا مجدداً موضوع جانمايي ساختمان هاي خدماتي در سطح استان و به صورت شهرستان به شهرستان ارزيابي و در آينده در بحث اعتبارات و برنامه ريزي هاي آتي همچون اختصاص تراكم مدنظر قرار گيرد.

وي همچنين بر لزوم مکان یابی مناسب پروژه هاي در دست اقدام و آينده تاكيد كرد و گفت: اين جانمايي ها بايد به گونه اي باشد كه در زمان بحران بتوان از آن بهترين بهره برداري را كرد.

در ادامه اين جلسه دكتر حسين نژاد دبيركارگروه تخصصي راه و شهرسازي و زيرساخت هاي مواصلاتي شوراي پدافند غيرعامل استان با ارائه گزارشی از عملکرد سال 96 اين کارگروه گفت: خوشبختانه در سال گذشته طرح مطالعاتی مکانیابی پناهگاه هاي 6 کلان شهر استان توسط دانشگاه مالک اشتر تهيه و به تائید کارگروه مذكور رسيد كه  به زودي به دستگاه هاي ذيربط ابلاغ خواهد شد.

همچنين در اين جلسه غلامرضا نعیمی مجد، رئیس اداره مديريت بحران و پدافند غيرعامل اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي گزارشي در خصوص عملكرد و روند فعاليتها و اقدامات صورت گرفته توسط اداره كل راه و شهرسازي درحوزه پدافند غيرعامل در سال گذشته ارائه كرد.

گفتني است در اين جلسه همچنين برنامه هاي عملیاتی پیشنهادی سال 97 کارگروه اعلام و مقرر شد تمامی دستگاههای عضو كارگروه، شناسنامه اهداف عملیاتی تخصصی سال 97 را ظرف هفته آينده تهيه و در  جلسه آتي ارائه نمايند.

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد