27 مهر 1397

آیکونهای اجتماعی

متن خبر

ارزيابي عملكرد شاخص‌هاي عمومي راه و شهرسازي خراسان رضوي توسط ارزيابان سازمان مديريت و برنامه ريزي

تاریخ انتشار: چهارشنبه 02 خرداد 1397 |   بازدید: 82 |  print
اخبار
مديرتوسعه منابع اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي از ارزيابي عملكرد شاخص‌هاي عمومي سال 1396 اين اداره كل توسط ارزيابان سازمان مديريت و برنامه ريزي استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي، جواد اسلامي محمدي با اعلام اين خبر، افزود: معاون توسعه مديريت سازمان مديريت و برنامه ريزي استان به همراه ارزيابان مرتبط با شاخص¬های عمومي جهت ارزيابي عملكرد اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي در سال 96 در اين اداره حضور يافتند.
وي ضمن تبريك فرارسيدن ماه مبارك رمضان اضافه كرد: در اين راستا نشست مشترکی با مديران و كارشناسان این اداره كل برگزار شد و از حضور همكاران سازمان مديريت و برنامه ريزي و متوليان ارزيابي ادارات استان تقدير و بر لزوم همكاري مجدانه در اين خصوص تاكيد كرد.
وی بر لزوم اهميت ارزيابي مستمر تاكيد كرده و اين امر را دميدن روحي تازه در كالبد ادارات عنوان كرد.  
در ادامه مهندس موسوي معاون توسعه مديريت سازمان مديريت و برنامه ريزي استان نسبت به معرفي ارزيابان آن سازمان اقدام و ابراز اميدواري كرد: تعاملات سازنده، باعث هر چه بهتر برگزارشدن فرآيند ارزيابي گردد. 
گفتنی است در پايان و پس از بررسي روند ارزيابي، فرآيندهای کاری در دفاتر مختلف اين اداره كل با حضور ارزيابان و متوليان مربوطه مورد بازبینی قرار گرفت. 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
طراحی سایت