18 فروردین 1399

قابل توجه بازدید کنندگان محترم

بدینوسیله توافق نامه سطح خدمات اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی را به اطلاع میرساند:


تارنمای اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق "منوی درباره ما <- آدرس و شماره تلفن" مجهز می باشد. در این قسمت شما میتوانید با حوزه های مختلف سازمان به صورت تمام وقت و در ساعات اداری، تماس برقرار نمایید.
برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید از بخش خدمات الکترونیک قسمت خدمات برون سازمانی بخش خدمات الکترونیک قسمت خدمات برون سازمانی دریافت شکایت  و یا ثبت درخواست و یا پیشنهاد خود را ثبت نمایید.
به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

 

تارنمای اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی اطلاعاتی درباره سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما به‌صورت خودکار جمع‌آوری می‌کند. این اطلاعات ممکن است شامل موارد زیر باشد: آدرس آی‌پی، نوع مرورگر، نام دامنه، زمان دسترسی و آدرس وبسایت‌های ارجاع‌دهنده. این اطلاعات توسط اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.

اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی سایت‌ها و صفحاتی که مشتریان‌مان از طریق اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی مشاهده می‌کنند را ردگیری می‌کند تا مشخص کند که کدام یک از خدمات اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی پرطرف‌دارتر است. این داده‌ها به منظور ارائه محتوای سفارشی و تبلیغات از طریق اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی به مشتریانی که رفتارشان نشان‌گر علاقه آن‌ها به برخی زمینه‌های خاص است، استفاده می‌شود.
پایگاه اینترنتی اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی اطلاعات، بدون اعلان قبلی، شخصی شما را افشا خواهد کرد تنها اگر توسط مراجع قانونی چنین چیزی خواسته شده باشد یا با اطمینان معتقد باشد این فعل لازم است تا: 1) با فرایندهای قانونی‌ای که توسط اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی و سایت مورد پذیرش است، هم‌راهی داشته باشد؛ 2) از حق و دارایی‌ اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی حفاظت و دفاع کند؛ و 3) در شرایط بحرانی، به منظور حفظ امنیت کاربران خود و یا عموم مردم، رفتار کند.


همچنین کلیه خدمات اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی در بخش خدمات الکترونیک، در قسمت لیست شناسنامه خدمات الکترونیک معرفی و در قسمت در لیست خدمات الکترونیک درج و دریافت خدمت انجام می گردد.

 

تغییرات دراین بیانیه


اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی ممکن است گهگاه این بیانه سطح توافق خدمات  را به منظور بازتاب درخواستهای مشتریان و وزارت محترم به‌روزرسانی کند. اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه ارائه خدمت به شما توسط اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی مطلع شوید.