26 مهر 1400

قابل توجه بازدید کنندگان محترم

بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی را به اطلاع میرساند:

 

چیستی و هدف از بیانیه حریم خصوصی:

اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه ، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت های جاری می گردد. هدف از این بیانیه ، آگاه ساختن شما درباره ی نوع و نحوه ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت ، از جانب شما دریافت می گردد.

موارد قانونی در رابطه با حریم خصوصی :

اداره کل راه و شهرسازی بر اساس ماده 7 تصویب نامه شماره 112128 شورای عالی اداری مورخ 1395/12/28 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قراردادن آن به دیگران خودداری می نماید.

هدف از گرفتن برخی اطلاعات:

اطلاعات جمع آوری شده از بازدید کنندگان صرفا برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه ی قبلی، با فرد یا موسسه ی دیگی در میان نخواهیم گذاشت.

تارنمای اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی با امکان ثبت و پیگیری درخواست شما متقاضیان گرامی از طریق " میز خدمت الکترونیکی" جهت درخواست غیر حضوری و"منوی درباره ما <- آدرس و شماره تلفن" جهت درخواست حضوری آماده پاسخگویی می باشد که در این قسمت شما میتوانید با حوزه های مختلف سازمان به صورت تمام وقت و در ساعات اداری، تماس برقرار نمایید.

 

فناوری به کار گرفته شده در دریافت اطلاعات:

تارنمای اداره کل راه و شهرسازی جهت جمع آوری اطلاعات خود از پایگاه اینترنتی اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب ‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.
یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی رجیستر کرده باشید، یک کوکی به اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.
شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

اطلاعات ثبت شده از کاربران:

ثبت نشانی IP و ایمیل شما به ما کمک می کن تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوطه به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.

برخی از وقایع که ناشی از ارائه اطلاعات افراد در وبگاه حادث می شود:

توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا مطلبی را در بخشی تالارهای گفتگو و یا سایر قسمت های سایت ارسال می کنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات خارج از کنترل ما موجب سوء استفاده های احتمالی و ارسال پیام های ناخواسته از سوی دیگران شود.