26 مهر 1400

                                                                                 اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی

                                                                  فراخوان شناسایی و ارزیابی کیفی پیمانکاران، انبوه سازان و توسعه گران

متقاضی گرامی

احتراماً، خواهشمند است پس از مطالعه دقیق توضیحات و شرایط شرکت در این فراخوان، نسبت به تکمیل اطلاعات درخواستی اقدام فرمایید.

این اداره کل به موجب آئین ­نامه اجرایی قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن و در جهت تکمیل بانک اطلاعاتی خود در نظر دارد جهت اجرای پروژه­های مشارکتی و بازآفرینی، اقدام به شناسایی پیمانکاران، انبوه­سازان و توسعه­ گران واجد صلاحیت نماید. لذا از کلیه پیمانکاران واجد الشرایط که دارای صلاحیت در رشته/رشته­ های مرتبط از سازمان مدیریت و برنامه ­ریزی کشور، انبوه ­سازان و توسعه گران دارای صلاحیت دعوت می­گردد تا نسبت به دریافت و تکمیل مدارک ارزیابی کیفی، اقدام نموده و مدارک را تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ 1397/12/20 در این سامانه بارگذاری فرمایند.

 • الف) معیارهای ارزیابی کیفی این فراخوان به شرح ذیل می­باشد :

1. داشتن شخصیت حقوقی

2. دارا بودن تجربه و دانش لازم در زمینه مورد نظر

3. دارا بودن توانمندی فنی و تجهیزاتی لازم بالاخص در بهره ­گیری از فرایندهای نوین مدیریت پروژه و استفاده از فن­ آوری­های نوین صنعت ساختمان

4. داشتن توان مالی جهت اجرای موضوع فراخوان و ارائه ضمانت بانکی شرکت در مناقصات و تضمین حسن انجام کار تعهدات (در صورت برنده شدن)

5. حسن سابقه در قراردادهای پیشین با دستگاه­های دولتی و از جمله این اداره کل

 

 • ب) دریافت فرم خام وبارگزاری فرمهای تکمیل شده  

فرمها بصورت فایل اکسل شامل 8 فرم خام بر اساس فاکتورهای تعیین شده جهت ارزیابی شرکت می باشد که باید تکمیل و مجددا بارگزاری گردد.

کلیه مدارک فوق می­بایست ممهور به مهر شرکت و دارای امضای مجاز باشد. شایان ذکر است شرکت­هایی که در خارج از استان به ثبت رسیده­ و دارای رتبه بندی می­باشند در صورتی می­توانند در فراخوان، شرکت نمایند که اسامی آنها در لیست شرکتهای سراسری ثبت شده  و دارای صلاحیت سراسری باشند. ارسال مدارک در این فراخوان، هیچ­گونه حقی را برای شرکت­ کنندگان ایجان نمی ­نماید. در صورت نیاز، ارائه اصل و کپی برابر اصل مدارک فوق الاشاره الزامی است.

 • ج) درج مدارک مورد نیاز جهت ثبت در بانک اطلاعاتی اداره کل

مدارک مورد نیاز جهت ثبت در بانک اطلاعاتی اداره کل به شرح ذیل می­باشد :

1- تصویر گواهی رتبه ­بندی پایه ­ها و رشته ­های معتبر سازمان مدیریت و برنامه ­ریزی/انجمن انبوه­ سازان یا صلاحیت ماده 4 قانون حمایت از احیاء، بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری

2- تصویر کلیه صفحات اساسنامه شرکت

3- تصویر آگهی تاسیس شرکت با آخرین تغییرات در روزنامه رسمی

4- تصویر کد اقتصادی و شناسنامه ملی شرکت

5- تصویر کارت ملی و شناسنامه مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره

6- تعداد پرسنل تمام­وقت و پاره وقت شرکت به تفکیک سابقه کار و مدارک تحصیلی

7- رزومه و پروژه های انجام شده توسط شرکت به­همراه سوابق مربوط به کسورات قانونی دارایی و تامین اجتماعی پروژه ها

8- فهرست کارفرمایان قبلی به همراه رضایتنامه ­های اخذ شده (در صورت موجود بودن)

9- مستندات توانمندی مالی با ارائه مدارک معتبر از بانک

10- مدارک و سوابق مورد نیاز الزامات HSE (ایمنی، بهداشت و محیط زیست)

11- عدم وجود سوء عملکرد در پیمانهای سنوات گذشته شرکت

     12- سایر تاییدیه­ ها و گواهینامه ­های مفید از مراجع ذیصلاح به صلاحدید متقاضیان

 

توضیحات:

1- منظور از اسناد و مدارک ارزیابی، کلیه اوراق ارزیابی که از طرف کارفرما در اختیار پیمانکار، انبوه ساز و توسعه گر قرارداده شده، به انضمام کلیه اسناد، مدارکی و گواهی فنی است که بیانگر توانمندی و حسن سابقه اجرایی شرکت کنندگان در فراخوان باشد.

2- شرکت کننده در فراخوان باید کلیه اسناد و مدارک ارزیابی را، بدون اعمال تغییر، حذف و یا قرادادن هرگونه شرط، تنظیم و حسب مورد تکمیل و ممهور به امضای صاحبان شرکت تهیه نموده و در سامانه بارگذاری نماید.

3- کلیه مستنداتی که در سایت بارگذاری می­گردد (شامل تصاویر مدارک و مستندات) بصورت خلاصه و مفید بوده و اکیدا از بارگذاری مستندات اضافه خودداری گردد. کلیه مستندات بصورت یک فایل فشرده با حجم حداکثر برابر با 20 MB می­باشد.

 

Loading
 • درج اطلاعات اولیه متقاضی:

 • تکمیل کلیه فیلدهای زیر الزامی می باشد و عم تکمیل هر فیلد مانع ادامه مراحل فرایند می گردد. ضمنا مسئولیت درج اطلاعات ناقص و اشتباه بر عهده شرکت می باشد.

 • / /
 • - -


 • شماره تلفن
 • شماره تلفن
 • الف) دریافت فرم های 8 گانه :

 • کلیه شرکت کنندگان در فراخوان، می بایست پس از دریافت فرم خام و درج اطلاعات اولیه متقاضی در سامانه، نسبت به دانلود فرم های 8 گانه اقدام و پس از تکمیل آن بصورت تایپ شده، از آن پرینت تهیه کرده، پس از آن ممهور به مهر شرکت و امضای صاحبان مجاز شرکت گردیده و مجدداً در سامانه ( به همراه فایل اکسل تکمیل شده) و در قالب یک فایل فشرده ZIP و حداکثر حجم 20 MB در مرحله بعد بارگذاری گردد.

 • Filename
  Status
  Size
  • در مرحله ی پایانی تصویر (jpg) مدارک ذکر شده در بخش ج، را در قالب یک فایل فشرده ZIP و حداکثر حجم 25 MB بارگذاری و ثبت و ارسال فرمایید.

  • Filename
   Status
   Size
   Loading