دات نت نیوک
31 اردیبهشت 1397

 

 

 

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره ثبت‌نام و شركت در پنجمين امتحان مشترک فراگير دستگاههاي اجرايي در سال1397

بدين‌وسيله به اطلاع مي‌رساند در اجراي ماده 44 قانون مديريت خدمات كشوري و ماده 8 دستورالعمل نحوه برگزاري امتحان عمومي و تخصصي براي استخدام افراد در دستگاههاي اجرايي منضم به بخشنامه شماره 9757-93-200 مورخ 93/07/13  ثبت نام پنجمین امتحان مشترک فراگير دستگاههاي اجرايي كشور براي جذب مجموعاً 18207 نفر در 9 دستگاه اجرايي (وزارت آموزش و پرورش، سازمان دامپزشكي كشور ، سازمان شيلات کشور، وزارت راه و شهرسازي ، سازمان حفاظت محيط زيست، وزارت امور اقتصادي و دارايي،  سازمان بيمه سلامت،  سازمان ملي زمين ومسكن وسازمان اوقاف و امور خيريه) از تاريخ 97/02/23 ازطريق پايگاه  اطلاع‌رساني این سازمان به نشانی www.sanjesh.org آغاز خواهد شد لذا داوطلبان  متقاضي استخدام می توانند جهت آگاهی از اطلاعات وجزئیات مربوط به شرایط احراز (رشته هاومقاطع تحصیلی و...) وشغل محل های استخدام درهریک از دستگاههای یاد شده، به دفترچه راهنمای ثبت نام که از تاریخ فوق الذکر (همزمان باشروع ثبت نام )درپایگاه این سازمان قرار داده خواهد شد مراجعه نمایند.

ضمناً آزمون درتاریخ 97/04/15 برگزار می شودکه توضیحات لازم درخصوص تاريخ و نحوه دريافت كارت ورود به جلسه و سایرموارد در دفترچه راهنما اعلام خواهد شد.

  

 

 

 

 

 


اطلاعیه مهم در خصوص اوراق تسویه خزانه اسلامی

 

با توجه به بند "و" تبصره 5 قانون بودجه سال 1396 جهت آمادگی و سرعت بخشیدن در روند اجرایی بند فوق سریعا آن دسته از پیمانکارانی که دارای بدهی به دارایی (تا پایان سال 95) می باشند و همچنین دارای مطالبات از این اداره کل می باشند، لطفا در اسرع وقت مدارک خود را طی نامه ای به ذیحسابی اداره کل (رونوشت به اداره برنامه ریزی و بودجه) ارائه نمایند تا در بازه زمانی مناسب از طریق پیگیری از ذیحسابی و خزانه کشور اقدامات لازم بعمل آید.

 

 

 

متن مصوبه: به دولت اجازه داده می شود در سال 1396 بدهی های قطعی خود به اشخاص حقیقی و حقوقی تعاونی و خصوصی را که در چهارچوب مقررات مربوط تا پایان سال 1395 ایجاده شده، با مطالبات قطعی دولت (وزارتخانه ها و موسسات دولتی) از اشخاص مزبور تا مبلغ پنجاه هزار میلیارد (50.000.000.000.000) ریال به صورت جمعی-خرجی تسویه کند. بدین منظور وزارت امور اقتصادی و دارایی، اسناد تعهدی خاصی را با عنوان «

اوراق تسویه خزانه

» صادر می کند و در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی خصوصی و تعاونی طلبکار و متقابلا بدهکار قرار می دهد. این اسناد صرفا به منظور تسویه بدهی اشخاص یاد شده به دستگاه های اجرایی و شرکتها و موسسات دولتی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

مطالبات قطعی دولت از اشخاص حقیقی و حقوقی تعاونی و خصوصی که در اجرای بند (پ) ماده (2) قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور به شرکتهای دولتی منتقل شده است با بدهی دولت به شرکتهای مذکور بابت مواردی چون یارانه قیمتهای تکلیفی (با تایید سازمان حسابرسی) از طریق صدور اوراق تسویه خزانه قابل تسویه است.

 

 

 

 

جهت دریافت فرم درخواست اینجا کلیک کنید

 

 به آگاهی کلیه پیمانکاران حقیقی و حقوقی می رساند به منظور جمع آوری و تکمیل اطلاعات اشخاص با هدف ایجاد امکان پرداخت مطالبات از محل واگذاری اسناد خزانه اسلامی موضوع بند ( ز ) تبصره ( 5 ) قانون بودجه سال 1395 کل کشور ، مقتضی است در اسرع وقت نسبت به تکمیل فرم پیوست اقدام نموده و فرم تکمیل شده را به آدرس peyman@khrud.ir ارسال فرمایید.

- دریافت فرم
   تاکید میشود لازم است اطلاعات بصورت دقیق و بر اساس آخرین آگهی تغییرات تکمیل شود . همچنین کد معاملاتی بصورت کامل متشکل از سه حرف و کد 5 رقمی درج گردد . ( بطور مثال شرک 15234  یا موس 54658 )  

 

 

به اطلاع کلیه پیمانکاران و تامین کنندگان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی و ادارات و نمایندگی های تابعه می رساند نظر به الزام دولت محترم در خصوص راه اندازی سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) مقتضی است نسبت به ثبت نام در این سامانه به آدرس  www.setadiran.ir و دریافت شناسه اقدام نمایند . بدیهی است از ابتدای تیرماه سال جاری از انجام هرنوع خرید کالا و خدمات با مبلغ بیش از 10% سقف معاملات خرد ، از پیمانکاران  و تامین کنندگان فاقد شناسه ستاد اجتناب خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره تلفن 33490443 (051) تماس حاصل فرمایید .


 

طراحی سایت