01 مهر 1397
در راستاي اصلاح فرايند انجام كار، كاهش تصدي هاي دولت و همچنين ايجاد سهولت در روند درخواست پروانه اشتغال به كار نظام مهندسي، انجام اين خدمات به دفاتر پيشخوان واگذار مي‌شود.
ﺳﻪشنبه 13 شهریور 1397
معاون مهندسي و ساخت اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي از اتمام عملیات روسازی 5 کیلومتر از محور شادمهر – کاشمر ( از پلیس راه به سمت شادمهر ) خبر داد.  
شنبه 31 شهریور 1397
در مراسمي كه به مناسبت هفته دولت و به منظور تقدير از برگزيدگان جشنواره شهيد رجايي كه با حضور مهندس رشيديان استاندار خراسان رضوي و جمعي از مسوولان و مديران استاني برگزار شد، از اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي به جهت كسب رتبه اول استاني در جشنواره ...
شنبه 24 شهریور 1397
پنجشنبه 22 شهریور 1397
استاندار خراسان رضوی گفت: توسعه مسیرهای جاده ای و ریلی منتهی به مشهد الرضا (ع) و نیز محورهای ترانزیتی استان از جمله ضرورت هایی است که باید به طور جدی مورد توجه قرار گیرد.  
چهارشنبه 21 شهریور 1397
بهره برداری از ۱۱ پروژه عمرانی با اعتبار ۸۰ میلیارد تومان و شروع عملیات اجرایی چهار طرح با اعتبار ۱۷۰ میلیارد تومان در شهر جدید گلبهار با حضور حبيب اله طاهرخواني معاون وزير و مديرعامل شركت عمران شهرهاي جديد كشور، خيراله خادمي معاون وزیر و مدیر عامل ...
چهارشنبه 21 شهریور 1397
استاندار خراسان رضوی گفت: پروژه ها و طرح های عمرانی و توسعه ای استان در شرایط دشوار اقتصادی هم چون اکثر نقاط کشور در دست اجراست و پیشرفت خوبی دارد .  
چهارشنبه 21 شهریور 1397
 معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید گفت: دولت و وزارت راه و شهرسازی تلاش می کند شهرهای جدید را از نظر تاسیسات روبنایی و زیربنایی به استانداردهای شهرهای بزرگ همجوار برساند.  
چهارشنبه 21 شهریور 1397
معاون ساخت و توسعه آزاد راه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ‌و‌ نقل وزارت راه و شهرسازی از عملیات اجرایی بخشی از آزادراه حرم تا حرم در خراسان رضوی دیدن کرد.  
چهارشنبه 21 شهریور 1397
اطلاعيه شماره 3  ويژه پذیرفته شدگان مرحله کتبی پنجمين آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (وزارت راه و شهرسازي)
چهارشنبه 21 شهریور 1397
پربازدیدترین ها

پربازدیدترین ها

طراحی سایت