21 آذر 1397
عقب ماندگی‌های بخش مسکن جبران شود/ توسعه حمل و نقل ریلی برای امنیت و آرامش مردم در اولویت باشد/حدود ۲۰ درصد خطوط راه‌آهن کشور در دولت تدبیر و امید احداث شده است/تامین آب ضروری‌ترین مساله در مسکن و شهرسازی است  رئیس جمهور توسعه حمل و نقل ریلی را به...
دوشنبه 19 آذر 1397
دوره آموزشی بیوتروریسم ویژه كاركنان اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي برگزار شد.  
شنبه 17 آذر 1397
معاون توسعه مديريت و منابع اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي از برگزاری دوره های آموزشي آسيب شناسي خانواده خبر داد.
ﺳﻪشنبه 13 آذر 1397
معاون توسعه مديريت و منابع اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي از فراهم شدن امكان انجام استعلام برسي سوابق آماري دولتي‌(فرم ج) به صورت اينترنتي خبر داد.
دوشنبه 12 آذر 1397
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي ضمن تبريك هفته وحدت و تقارن آن با هفته بسيج، با بيان اينكه هفته بسيج فرصتي براي ترويج فرهنگ ايثارگري و از خودگذشتگي است؛ گفت: همزمان با هفته بسيج، برنامه هاي گسترده اي در اداره كل راه و ش...
دوشنبه 12 آذر 1397
معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از تهیه طرح جامع برای اکثر شهرهای استان خبر داد.  
یکشنبه 11 آذر 1397
معاون مديركل و رييس اداره راه و شهرسازي شهرستان تربت حيدريه از احداث و آسفالت 3 كيلومتر از راه روستايي ترقي واقع در بخش كدكن شهرستان تربت حيدريه خبر داد.  
یکشنبه 11 آذر 1397
همايش آموزشي توجيهي- قضايي با هدف افزايش آگاهي و اشرافيت نيروهاي يگان حفاظت سازمان ملي زمين و مسكن استان خراسان رضوي برگزار شد.    
چهارشنبه 07 آذر 1397
جلسه پیگیری تأمین مسکن و نوسازی بافت های فرسوده منطبق با برنامه ششم توسعه با حضور معاون باز آفرینی شهری و مسکن اداره کل راه وشهرسازی خراسان رضوی برگزارشد.
دوشنبه 05 آذر 1397
همزمان با هفته و حدت و هفته بسيج، يك دوره مسابقه دوستانه واليبال با حضور كاركنان اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي برگزار شد.
پنجشنبه 01 آذر 1397
پربازدیدترین ها

پربازدیدترین ها

طراحی سایت