29 مرداد 1398
مديركل راه و شهرسازي خراسان رضوي بر لزوم اخذ استعلام از ادارات کل راه و شهرسازي قبل از انتشار آگهي هاي پيش فروش ساختمان  توسط كليه صادر كنندگان آگهي هاي پيش فروش ساختمان تاكيد كرد .
یکشنبه 27 مرداد 1398
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی به مناسبت گراميداشت روز خبرنگار از تحريريه روزنامه قدس و شهرآرا بازدید کرد .
یکشنبه 20 مرداد 1398
رییس مرکز حراست وزارت راه و شهرسازی گفت: مبارزه با فساد، پایه اصلی حکومت اسلامی است.
چهارشنبه 16 مرداد 1398
معاون املاک و حقوقی سازمان ملی زمین و مسکن بر لزوم نظارت،کنترل و پایش عملکرد ادارات توسط حراست ها با هدف مبارزه و جلوگیری از مفاسد اداری تاکید کرد.  
چهارشنبه 16 مرداد 1398
معاون شهرسازی و معماری وزرات راه و شهرسازی گفت: تسلط مدیران به قوانین شهرسازی منجر به پیشگیری از فساد در موضوعات شهرسازی خواهد شد.
ﺳﻪشنبه 15 مرداد 1398
مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن بر  لزوم تسریع در تکمیل بانک اطلاعات املاک، در ادارات کل راه و شهرسازی کشور تاکید کرد.
ﺳﻪشنبه 15 مرداد 1398
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی: جریان سازی پایدار تولید مسکن و تعادل بخشی به بازار مسکن از طریق جبران تقاضای انباشته، تحریک توام عرضه و تقاضا و ورود به بحث اجاره داری حرفه ای در اولویت سیاست های کلان وزارت راه و شهرسازی اس...
ﺳﻪشنبه 15 مرداد 1398
رییس مرکز حراست وزارت راه و شهرسازی گفت: نگاه حرفه ای و تخصصی به مسایل و دوری از مسایل کم فایده و روز مرگی، نیاز امروز سازمانهای ماست. 
ﺳﻪشنبه 15 مرداد 1398
صبح امروز و باحضور مدیران حراست ادارات کل راه و شهرسازی و مجموعه مدیران حراست وزارت راه و شهرسازی نشست سراسری آموزشی تخصصی مدیران حراست وزارت راه و شهرسازی در مشهد مقدس آغاز به کار کرد.
ﺳﻪشنبه 15 مرداد 1398
با هدف تسهيل و رفع موانع توليد در استان خراسان رضوي دو تفاهم نامه سه جانبه في ما بين ‌اداره كل راه و شهرسازي استان (به نمايندگي از وزارت راه و شهرسازي)، شهرداري مشهدمقدس و شركت شهرك هاي صنعتي استان منعقد شد. 
پنجشنبه 03 مرداد 1398